Zajímavosti

Stanování na pláži je nezapomenutelným zážitkem

Dovolená u moře nemusí být nutně spojena jenom s ubytováním v apartmánu, nebo v hotelu. Dokázali byste si představit dovolenou na pláži pod stanem? Pokud ano, zde jsou tipy, kam můžete vyrazit. Dobrá možnost pro toho, kdo chce nejenom ušetřit a hledá lowcost dovolenou, ale i pro toho, kdo chce bydlet přímo u pláže.

Itálie

Vyhledávaná destinace pro mnoho cestovatelů. Jelikož kempovat přímo u pláže nemusí být nic výjimečného. Najdete zde několik kempů, které nabídnout pro cestovatele nejenom dostatek komfortu, ale i řadu doplňkových služeb, které lze využít. Jaká místa doporučíme? Je to Tahiti Camping & Thermae Bungalow Park, který je považován spíše za luxusnější variantu. Pokud jste náročnější, zde zklamáni nebudete. Druhým tipem je Camping Butterfly. Ten najdete u jezera Lago di Garga a potvrzuje, že krásné pláže nemusí být jenom ty u moře. Třetí variantou je Camping Marina di Venezia, což je kemp, který nadchne množstvím zeleně.

Německo

I to je oblíbeným cílem turistů. Balstké moře má hodně co nabídnout. A kam směřovat cíl cesty? První variantou je Campingpark Kühlungsborn, který stejně jako Ostseecamp Seeblick nezklamou svou kvalitou a nabídkou služeb. Hitem může být ale i náš třetí tip, který se nachází ve stejné oblasti. Jedná se o kemp v těsné blízkosti pláže, který nese název Ferien-Camp Börgerende.

Chorvatsko

Přehled zakončeme jednou z nejvyhledávanějších destinací, pokud jde o možnost trávit dovolenou na pláži pod stanem. Když budete chtít navštívit Chorvatsko, zkuste třeba Camping Straško který se nachází na ostrově Pag, nebo kvalitní a také celkem vyhlášený CampingIN Park Umag. Zajímavou možností je také Kamp Galeb přímo u města Omiš, který má kapacitu 250 míst a tak raději doporučíme rezervaci. Ta nebude potřeba v místě Camping Bor na oblíbeném ostrově Krk, kde je kapacita podstatně větší.

Pošlete komantář